ارسال به مناطق 22 گانه تهران

ارسال سفارش با مبالغ بالای 1 میلیون تومان برای مناطق 22 گانه تهران رایگان می باشد. در خصوص سفارش های حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم) کارشناسان افرازه جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.

ارسال به حومه تهران و سایر شهرستان ها

برای ارسال سفارش به خارج از تهران دو شیوه وجود دارد:

  1. از طریق باربری بین شهری: در این شیوه کرایه شهری برای ارسال سفارش با مبالغ بالای 1 میلیون تومان به باربری ها رایگان بوده و کرایه بین شهری توسط باربری ها از خریداران گرفته می شود. در خصوص سفارش های حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم) کارشناسان افرازه جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.
  2. به صورت خودروی دربستی (مخصوص مناطق حومه تهران): در این شیوه ارسال کارشناسان افرازه جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.

نکات

  • مدت زمان ارسال سفارش به تهران و باربری های بین شهری بین 1 الی 3 روز کاری می باشد. (مدت زمان ارسال سفارش باربری به شهرستان با توجه به مسافت متغیر می باشد.)
  • با توجه به تنوع شرایط مختلف سفارش ها، شیوه قطعی ارسال کالا به عهده کارشناسان افرازه می باشد. (سعی بر آن است که با هماهنگی خریدار بهترین شیوه اتخاد گردد.)
  • قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی شیوه و زمان ارسال با خریداران تماس گرفته می شود. لازم به کر است در صورت در دسترس نبودن شماره تماس طی 48 ساعت سفارش به صورت خودکار لغو می گردد.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان پذیر نمی باشد و بایستی آدرس تحویل دقیق و مشخص باشد.
فروشگاه اینترنتی افرازه در حال تکمیل و قرار دادن محصولات خود در سایت است. لذا در صورتی‌که محصول مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید می‌توانید لیست قیمت همه محصولات موجود در فروشگاه را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید خرید خود را تلفنی و یا در پیامرسان‌های پشتیبانی ثبت کنید.لیست قیمت محصولات
+ +

منو اصلی