بر طبق مفاد این صفحه، فروشگاه اینترنتی افرازه متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاست‌های سایت در این زمینه شرح داده می شود.

 

کدام اطلاعات جمع‌آوری شده و چه استفاده‌ای از آن می‌شود؟

1- ما در سایت افرازه مانند سایر سایت‌های اینترنتی به ازای هر بیننده، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع آوری و ذخیره می‌کنیم. این اطلاعات شامل آدرس IP کامپیوتر شما، سایتی که از آن به وب‌سایت ما آمده‌اید،تاریخ و زمان ورود به سایت و صفحاتی از سایت که مشاهده می‌کنید است. ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم که تعداد بینندگان سایت را در بخش های مختلف مشخص کرده و محصولات پر استفاده‌تر را مشخص کنیم. این اطلاعات به ما کمک می کند که فروشگاهی پر بارتر برای شما آماده کنیم.

2- اطلاعاتی که در زمان ثبت نام در اختیار فروشگاه قرار می‌دهید مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس و آدرس، صرفا جهت برقراری تماس، صدور صورت‌حساب و ارسال سفارشات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاعات ورود و کاربری به سایت شما بصورت رمزنگاری شده در پایگاه داده‌های افرازه نگهداری می‌شود و ما تمام تلاش خود را جهت حفاظت از آن‌ها به کار خواهیم بست.

 

3- هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند یا از طریق فرم تماس اقدام می‌کنند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات وارد می‌شود را جهت تشخیص هرزنامه و نمایش روی سایت جمع آوری می‌کنیم.

 

4- در هنگام کار با سایت و درصورت موافقت خودتان ممکن است برخی از اطلاعات در کوکی‌های شما ذخیره شود. کوکی ها فایل‌های کوچکی هستند که سایت‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید روی کامپیوترتان ذخیره می‌کنند. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید.

 

در صورت عدم وجود اجبار قانونی ما به هیچ عنوان بدون اجازه شما، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد.

منو اصلی